جستجو در سایت
جستجو در سایت

باشگاه مشتریان وفادار

حضور ارزشمند شما در «باشگاه مشتریان کلینیک زیبائی و بهبود زندگی دکتر محمد کیائی» را گرامی می‌داریم. 

مهمترین هدف از راه‌اندازی این باشگاه جبران قطره‌ای از دریای محبت و اعتماد شما مراجعه‌کنندگان ارجمند به کلینیک می‌باشد. 


باشگاه مشتریان وفادار چیست؟

«باشگاه مشتریان وفادار» سامانه‌ای است که با هدف ایجاد صمیمیت و ارتباط راحت‌تر با مراجعه‌کنندگان ارزشمندی است که ما رو مورد اعتماد خود می‌دانند و با مراجعه مکرر ما را مورد لطف و محبت خود قرار می‌دهند.

برخی از اهدافی که در این باشگاه دنبال می‌شوند عبارتند از:

  • سهیم کردن اعضاء در سود مالی حاصل از خدمات کلینیک در قالب ارائه تخفیف‌ها و هدایای ویژه
  • راحت‌تر کردن دسترسی به خدمات
  • سریع‌تر کردن اطلاع‌رسانی خدمات جدید، جشنواره‌ها و برنامه‌های تخفیفی

آیا باشگاه مشتریان وفادار سطوح مختلفی دارد؟

بله. در این باشگاه 3 سطح مختلف با اسامی عادی، ویژه و پلاتینیوم تعریف شده است. ویژگی‌ها و امتیازات هر سطح از عضویت به صورت خلاصه در جدول زیر درج شده است:


آیا برای عضویت باید مبلغی پرداخت کنم؟

به هیچ وجه. عضویت در باشگاه مشتریان وفادار نه تنها هزینه‌ای ندارد که مبلغ 50 هزار تومان هم به عنوان هدیه عضویت در کیف پول شما واریز خواهد شد.

برای عضویت در باشگاه مشتریان وفادار در سطح عادی فقط کافی است از طریق کد دستوری زیر اقدام به تکمیل فرم عضویت کنید. با این کار به صورت اتوماتیک شما در سطح «عادی» تعریف می‌شوید و در کلیه خدمات مشمول 5% تخفیف خواهید شد و هر مبلغی بابت انجام خدمات پرداخت کنید به حساب کیف پول شما شارژ خواهد شد.

شما با شماره‌گیری کد دستوری (USSD) بالا به راحتی می‌توانید اطلاعات خود را ثبت نمائید و به عنوان عضو عادی از امتیازات باشگاه مشتریان در این سطح برخوردار خواهید شد.


مفهوم «کف یا حداقل خرید خدمات سالیانه» چیست؟

همانطور که در جدول ملاحظه می‌فرمائید برای دو سطح ویژه و پلاتینیوم یک حداقل خرید سالیانه در نظر گرفته شده است. این حداقل برای سطح ویژه 2 میلیون تومان و برای سطح پلاتینیوم 3 میلیون تومان در نظر گرفته شده است. البته همانطور که در جدول مشاهده فرمودید، در سطح عادی این حداقل خرید خدمات وجود ندارد و محدودیتی برای استفاده از تخفیف‌های مربوط به این سطح نخواهید داشت. 

برای ورود به سطح ویژه و پلاتینیوم دو حالت وجود دارد:

حالت اول:

شما در طول یک بازه زمانی اقدام به استفاده از خدمات با حداقل مبلغ 2 میلیون تومان (یا 3 میلیون تومان) می‌نمائید. پس از رسیدن میزان پرداخت مبلغ به این حداقل، شما به صورت خودکار و اتوماتیک وارد سطح ویژه (یا پلاتینیوم) خواهید شد و از آن پس از امتیازات و تخفیف‌های آن سطح بهره‌مند خواهید شد. 

حالت دوم:

ممکن است شما بخواهید از همان ابتدا از امتیازات سطح‌های ویژه یا پلاتینیوم استفاده کنید. در این صورت شما می‌توانید کیف پول خود را از همان ابتدا به مبلغ 2 میلیون تومان (برای سطح ویژه) و 3 میلیون تومان (برای سطح پلاتینیوم) شارژ کنید. با این کار شما باز هم به سطح مربوطه ارتقاء پیدا می‌کنید و از امتیازات آن سطح برخوردار خواهید شد.


آیا من می‌توانم افراد جدیدی از نزدیکانم را دعوت به عضویت در باشگاه کنم؟

بله. شما می‌توانید بدون محدودیت هر عزیزی از نزدیکان خود را برای عضویت در باشگاه معرفی کنید. کافی است کد دستوری را در اختیار ایشان قرار دهید و ایشان به راحتی با وارد کردن اطلاعات به عضویت سطح عادی باشگاه مشتریان وفادار خواهند پیوست.

امیدواریم در فضای صمیمی باشگاه مشتریان وفادار کلینیک بتوانیم رضایت خاطر شما عزیزان را «بیش از پیش» فراهم نمائیم.


آیا پرسشی دارید که در این صفحه پاسخ آن را پیدا نکردید؟

لطفا با شماره تلفن 02144078187 یا 02144334939 و یا با استفاده از واتس‌اپ 09303686164 و یا با کلیک کردن روی تصویر زیر از طریق واتس‌اپ پرسش خود را بپرسید. 

همکاران ما در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهند داد.